Sahibabad, Ghaziabad, Uttar Pradesh
GST No. 09AUCPC8414E1ZY
Approx. Rs 500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 10 L |
| Outer Dimension (LXWXH) | 300X200X100 mm |
| Color | Blue |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 20kg |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Usage/Application | Industrial |
| Shape | Rectangular |
| Finishing | Polish |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 14,500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 120 Ltr |
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Handle | Yes |
| Is It Portable | Non Portable |
| UV Stabilized | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Capacity | 6 Ltr |
| Material | Plastic |
| Color | Blue |
| Is It Portable | Portable |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 500 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Shape | Rectangular |
| Usage/Application | Kitchen Serving Tray |
| Size | 80 x 65 x 20 mm |
| No Of Cavities | 1 |
| Colors | Blue |
| Thickness | 2mm |
| Tear Proof | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
Explore More Products
© Laxmi Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited